Tidligere vindere – U10 og U12 Cup

Tilbage til cuppernes forside

 

Vindere af U10 og U12 Cup

 

Vindere 2015

U10 Cup

U12 Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Silkeborg / Voel 1 A-slutspil drenge Nr. 1 Nordthy
Nr. 2 Silkeborg / Voel 2 Nr. 2 Silkeborg / Voel 1
A-slutspil piger Nr. 1 Thisted 1 A-slutspil piger Nr. 1 SIK Viborg 1
Nr. 2 THK 1 Nr. 2 Silkeborg / Voel 1
B-slutspil drenge Nr. 1 Silkeborg / Voel B-slutspil drenge Nr. 1 Snejbjerg 1
Nr. 2 Snejbjerg 2 Nr. 2 Virklund
B-slutspil piger Nr. 1 Jelling B-slutspil piger Nr. 1 Næsby 1
Nr. 2 Vildbjerg Nr. 2 Silkeborg / Voel 2

Vindere 2014

U10 Cup

U12 Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Børkop A-slutspil drenge Nr. 1 Kolding HK 1
Nr. 2 Vinding Nr. 2 Snejbjerg
A-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg / Voel 1 A-slutspil piger Nr. 1 Tjørring 1
Nr. 2 Nordthy Nr. 2 Nordthy
B-slutspil drenge Nr. 1 Tjørring B-slutspil drenge Nr. 1 Videbæk
Nr. 2 AIK Vejgård Nr. 2 Aulum
B-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg / Voel 3 B-slutspil piger Nr. 1 ØBG Silkeborg
Nr. 2 Løgstrup Nr. 2 Timring

Vindere 2013

U10 Cup

U12 Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Borris A-slutspil drenge Nr. 1 Virklund 1
Nr. 2 Kolding Nr. 2 Vildbjerg 1
A-slutspil piger Nr. 1 Thisted 1 A-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg / Voel
Nr. 2 Silkeborg / Voel 1 Nr. 2 ØHK 1
B-slutspil drenge Nr. 1 Snejbjerg 1 B-slutspil drenge Nr. 1 Aulum 1
Nr. 2 SIK Viborg Nr. 2 Vildbjerg 2
B-slutspil piger Nr. 1 Tjørring 2 B-slutspil piger Nr. 1 Snejbjerg 1
Nr. 2 Hover IF Nr. 2 Kjellerup 2

Vindere 2012

Lilleput Cup

 Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Tjørring 1 A-slutspil drenge Nr. 1 Virklund 1
Nr. 2 Kolding HK 1 Nr. 2 Løgstrup
A-slutspil piger Nr. 1 Tjørring 1 A-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg/Voel 1
Nr. 2 SIK Viborg 1 Nr. 2 Randers
B-slutspil drenge Nr. 1 Ulfborg B-slutspil drenge Nr. 1 Tjæreborg 2
Nr. 2 Tjørring 2 Nr. 2 Kolding HK 2
B-slutspil piger Nr. 1 Virklund 2 B-slutspil piger Nr. 1 Vildbjerg
Nr. 2 Virklund 1 Nr. 2 Tjæreborg 1

Vindere 2010

   Lilleput Cup

   Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Løgstrup A-slutspil drenge Nr. 1 Silkeborg/Voel
Nr. 2 AIK Vejgård 1 Nr. 2 Vildbjerg 1
A-slutspil piger Nr. 1 Vildbjerg 1 A-slutspil piger Nr. 1 Korsholm 1
Nr. 2 Løgstrup 1 Nr. 2 Ålestrup 2
B-slutspil drenge Nr. 1 Tjørring B-slutspil drenge Nr. 1 Års 2
Nr. 2 Højmark Nr. 2 Vildbjerg 2
B-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg/Voel 2 B-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg/Voel 2
Nr. 2 Løgstrup 2 Nr. 2 Løgstrup 2

Vindere 2009

   Lilleput Cup

   Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Vildbjerg 1 A-slutspil drenge Nr. 1 Vildbjerg 1
Nr. 2 Idom Nr. 2 Ålestrup 1
A-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg/Voel 1 A-slutspil piger Nr. 1 Silkeborg/Voel
Nr. 2 Års 1 Nr. 2 Vildbjerg 1
B-slutspil drenge Nr. 1 Brande B-slutspil drenge Nr. 1 Silkeborg/Voel
Nr. 2 Snejbjerg Nr. 2 Ringkøbing
B-slutspil piger Nr. 1 Vildbjerg 1 B-slutspil piger Nr. 1 Vridsted
Nr. 2 Randers 1 Nr. 2 Snejbjerg

Vindere 2008

   Lilleput Cup

    Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 AIA/Tranbjerg IF A-slutspil drenge Nr. 1 Korsholm 1
Nr. 2 Vildbjerg Nr. 2 Brande 2
A-slutspil piger Nr. 1 Korsholm IF 2 A-slutspil piger Nr. 1 Snejbjerg
Nr. 2 Korsholm IF 1 Nr. 2 Silkeborg/Voel 1
B-slutspil drenge Nr. 1 Ålestrup B-slutspil drenge Nr. 1 HTH
Nr. 2 Brande Nr. 2 Brande 1
B-slutspil piger Nr. 1 Aulum B-slutspil piger Nr. 1 Løgstrup
Nr. 2 Nors Nr. 2 Aars 2

Vindere 2007

   Lilleput Cup

   Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Ålestrup A-slutspil drenge Nr. 1 Brande 1
Nr. 2 Aars Nr. 2 Vildbjerg
A-slutspil piger Nr. 1 Randers 1 A-slutspil piger Nr. 1 Nykøbing F
Nr. 2 Korsholm Nr. 2 Aars 1
B-slutspil drenge Nr. 1 Brande B-slutspil drenge Nr. 1 Snejbjerg 1
Nr. 2 Randers Nr. 2 Aars 2
B-slutspil piger Nr. 1 Tjørring 2 B-slutspil piger Nr. 1 Fredensborg 1
Nr. 2 Snejbjerg 1 Nr. 2 Snejbjerg 2

Vindere 2006

   Lilleput Cup

   Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Korsholm 2 A-slutspil drenge Nr. 1 Aars
Nr. 2 Brande Nr. 2 Snejbjerg
A-slutspil piger Nr. 1 Aars A-slutspil piger Nr. 1 Vildbjerg
Nr. 2 Snejbjerg Nr. 2 Aars
B-slutspil drenge Nr. 1 Korsholm B-slutspil drenge Nr. 1 Jyderuo
Nr. 2 Vildbjerg Nr. 2 Borris
B-slutspil piger Nr. 1 Løgstrup B-slutspil piger Nr. 1 Borris
Nr. 2 Videbæk/Fiskbæk Nr. 2 Amager

Vindere 2005

   Lilleput Cup

    Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 Aars 1 A-slutspil drenge Nr. 1 Snejbjerg 1
Nr. 2 Snejbjerg 1 Nr. 2 Vildbjerg 1
A-slutspil piger Nr. 1 Aars 1 A-slutspil piger Nr. 1 Snejbjerg 1
Nr. 2 Ikast FS 1 Nr. 2 Silkeborg IF 1
B-slutspil drenge Nr. 1 Korsholm 1 B-slutspil drenge Nr. 1 Løgstrup 2
Nr. 2 Snejbjerg Nr. 2 Aars 1
B-slutspil piger Nr. 1 Videbæk/Fiskbæk 2 B-slutspil piger Nr. 1 Snejbjerg 2
Nr. 2 Silkeborg IF 2 Nr. 2 Silkeborg/Voel 2

Vindere 2004

   Lilleput Cup

   Puslinge Cup

A-slutspil drenge Nr. 1 IF Nordsthy A-slutspil drenge Nr. 1 Vildbjerg
Nr. 2 Aars Nr. 2 Snejbjerg
A-slutspil piger Nr. 1 Vildbjerg A-slutspil piger Nr. 1 Amager
Nr. 2 Videbæk/Fiskbæk Nr. 2 Vildbjerg
B-slutspil drenge Nr. 1 Snejbjerg B-slutspil drenge Nr. 1 Jelling
Nr. 2 Fredensborg Nr. 2 Ålestrup
B-slutspil piger Nr. 1 IF Nordthy B-slutspil piger Nr. 1 Amager
Nr. 2 Brande Nr. 2 Løgstrup 2